Já bych bral nárazníky, pokud nejsou prorezlý skrz naskrz, šly by z rezochromu na černo - o úzké černé bych stál.
Láďo Mácháč není pro nás serevočechy zase tak daleko, ty bereš zrcátka a já šipečky a fousky ja? A nebo obráceně ? 😀





zbývá jen přesvědčit majitele aby to vydal...
Crestik: No 500km se mi asi jet kvůli tomu nevyplatí...jestli chceš, najdu ti, kde to bylo 🙂
Jerrom, kdy tam zas pojedeš? Mohl bys s sebou vzít šroubovák na ty zrcátka? 🙂
Přemejšlim, co v těch zrcátkách může vidět a napadá mě, že asi jen sebe 😀





A taky něco přihodim na smetiště dějin . . .
Jinak asi se to do tohohle příšpěvku moc nehodí...ale vzpomněl jsem si na ní
Vzpomněl jsem si na fotky jedný stovečky z dovolený na Mácháči...zajímavé umístění fanfár a hlavně zrcátek...
Další chudinka k zániku