Tak bylo to pěkný !!!! ale ta superkára dopadla -o) V pátek večír se jí marně pokoušeli rozdýchat a celou sobotu strávila takhle : viz foto. Ale jinak se bylo na co koukat !!!!!!
A jděte se koukat k tomu lomu na skok, RZ 2 a 4. Byl jsem tam když se jela rallye Mote Pacov a dost dobrý. Jedu se tam kouknout taky.
Já tam jedu speciálně za Cop Petr a Marek s VW Golf GTI ( dříve 1000 M😎. Ale bude tam víc mému srci blízkých aut - např. BMW 2002 TI, Opel Kadett Coope a samozdřejmě Š 110, Š 130 LR apod. No prostě "starušky"-o) Ty "nové" zajímají spíš syna ....
... a taky Odložilík s Puntem S2000
3. - 4. 8. se jede rallye Pelhřimov. Více na stránkách http://www.rallye-pelhrimov.cz/





Přihlášení jsou např. Triner-Pícha Škoda 130 RS a měl by se objevit i speciál Brisk RS 01 WRC ... tak kdy jste se chtěl někdo přijet kouknout ...





P.S: Nacpat to do akcí neumím - přesněji nemám čas hledat jak se to dělá a tak to dávám sem -o)