Tak bylo to pěkný !!!! ale ta superkára dopadla -o) V pátek večír se jí marně pokoušeli rozdýchat a celou sobotu strávila takhle : viz foto. Ale jinak se bylo na co koukat !!!!!!
Já tam jedu speciálně za Cop Petr a Marek s VW Golf GTI ( dříve 1000 M😎. Ale bude tam víc mému srci blízkých aut - např. BMW 2002 TI, Opel Kadett Coope a samozdřejmě Š 110, Š 130 LR apod. No prostě "starušky"-o) Ty "nové" zajímají spíš syna ....
6. srpen 2007