jeee, no a jak je tam lucinka vs andrew, tak to nejsem jaaa...ja proti nemu nejela sprint 🙂
hehe sem teď našel snad ste to ještě neviděly http://www.youtube.com/watch?v=QY2Zj8Iot8Q
no mohl by to letos zmaknout nekdo jinej, ja uz nevim jak o tom psat 😀 😀
Jo jo, už jsem si ledacos postahoval. Děkuji všem co nás "mačkali", nejvíce Hansimu!!!





Apropo eslipa se najde dobrá duše, co napíše z HG 2007 reportáž? Já se na ni necítím, protože na rozdíl od většiny jsem pobyl jen v sobotu a mnoha důležitým momentům jsem nebyl očitým svědkem. Tak šup, kdo se toho nebojí? A nehlaste se všichni najednou ;oDDD
tak jsem tam před chvilkou přihodil nějaké fotečky. Hlavně Láďovi to na nich sluší... 😀DD
Super fotky jak od Lucinky tak Od Lukáše. Na těch od Lukáše je docela často moje autí. Super
crestik: prave ze ja nevim kdo fotil, vetsinou byl muj fotak v jinych rukach nez mych 🙂





a kouknete jeste sem, foto od Lukiho z NJ. http://lukasrs.rajce.idnes.cz/HG_2007_Podebrady/
Čupr fotky z čupr akce, škoda že jsem nedojel...Lucy mě asi zabije, plánovaná návštěva, kvůli které jsem nejel, mi padla...ale do toho mi odešel HBV a lenost mi furt zakazuje sehnat nový 🙂


Jinak fotky jsou fajn, jde vidět, kdo fotil, objekt z jmenovkou 4T1 1976 tam byl nápadně často 🙂
Noo, moooc pekne, tento tyden jedu do Stare Paky na dovolenou,krasny kraj !
Hezké fotky...moc
Hezký, je tam spousta hezkejch momentek a několik parádních perel ;oD
Krásné fotky 🙂
tak klucka, tady je odkaz: http://luciferku.rajce.idnes.cz/HG_2007_a_vylet_do_Ceskeho_raje/





najdete tam fotky a ne prilis ftipne popisky z HG a nasich dalsich výletu v ceskem raji...tak at se libi... 🙂