Produkce škoda auto 1983

Však taky bylo! Zajímavé video...
Nejlepší hláška byla: Je to ekonomické levné a bezpečné vozidlo z československa...
Z toho co jsem rozuměl já , tak jsou to jenom reklamní kecy, zvlášť ochrana před krozí 😀 , ale jinak zajímavé videjko.
todle je zajímací škoda že jim moc nerozumím


http://youtube.com/watch?v=FjDhQb4smXg