Produkce škoda auto 1983
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Luboš
5. srpen 2007
Však taky bylo! Zajímavé video...
Líbí se
Link
Odpovědět
Hansoff
5. srpen 2007
Nejlepší hláška byla: Je to ekonomické levné a bezpečné vozidlo z československa...
Líbí se
Link
Odpovědět
Eminem
4. srpen 2007
Z toho co jsem rozuměl já , tak jsou to jenom reklamní kecy, zvlášť ochrana před krozí 😀 , ale jinak zajímavé videjko.
Líbí se
Link
Odpovědět
spyker
4. srpen 2007
todle je zajímací škoda že jim moc nerozumím
http://youtube.com/watch?v=FjDhQb4smXg
Líbí se
Link
Odpovědět
5. srpen 2007