nojo ale to já nejsem já bych si to rád připravil sám a od lakýry nechat jen polejt vrchní barvou.
Myslím že šikovnej lakýra si s tím poradí.
dobře dobře barvu mám co zbyla když se to lakovalo celý tak by to snad mělo být ok . teď ještě sehnat lakýrníka 🙁
Tak nějak, pokud to chceš přestříknout lakem, asi budeš muset dát ještě plnič, abys získal jednolitou a hlavně jednobarevnou plochu. Jinak tam bude flek.
Co by ste radily s popraskanym lakem zejmána na střeše ? je to tak na jednom kousku tak 20x20 cm jedna prasklinka vedle druhý . já myslel třeba v tom místě to vybrousit až na plech potom přetmelit a celou střechu zmatnit a přestříknout ? fotku zejtra (vlastně dneska😀 dodám)