Tak nějak, pokud to chceš přestříknout lakem, asi budeš muset dát ještě plnič, abys získal jednolitou a hlavně jednobarevnou plochu. Jinak tam bude flek.
Co by ste radily s popraskanym lakem zejmána na střeše ? je to tak na jednom kousku tak 20x20 cm jedna prasklinka vedle druhý . já myslel třeba v tom místě to vybrousit až na plech potom přetmelit a celou střechu zmatnit a přestříknout ? fotku zejtra (vlastně dneska😀 dodám)
7. srpen 2007