Třeba u mně. Za nějaký symbolický poplatek jsem ochoten ti poslat cd s cca 300 MB videí různých formátů a kvalit z oné doby
Nevi tu nekdo kde se dá sehnat dobové video z rally 110R,130RS nebo jiných závodních speciálů všudou sou jen fotky,poradte dík
To chce pořádný chlazení. Kdo viděl Smrtonosnou Past 4.0, ten ví... 🙂
občas úžasná čeština
ano, umrel HDD
tuxovi vodešel harwere virt pude ve středu
Odpoved je jednoducha... ve STABLE.CZ shorel switch, vymenili ho za novy a zapomneli pripojit zrovna kabel od virtu.
si koupili ty porsche z těch plateb co se jim tam nahrnuli🙂)
U geen utekl do afriky a tux na severní pol
nejde nejde taky jsem z toho na bednu ,
no nejde už od pátku
jj,nejde 🙂))
Asi mění server za nový....měla být kvůli tomu odstávka tak to bude asi ono...
Ahoj, neviete, preco nejde Virt?