dekuji za nazory,nicmene jsem to myslel trochu jinak,tak to upresnim,Jde mi hlavne o objem kapaliny,o roztaznost,co se tyce nadobky ze 105-136 s vickem o pretlaku 0,1 coz je stejne jako u favoritu,feldy.Ktera vydrzi vetsi pretlak,ikdyz maji mit hodnoty prepousteni stejne pri dosazeni daneho pretlaku🙂
Já mám škodu 105-136 av klidu. Jen jde přez ní hůře vidět 🙂 Někde jsem četl, že by se mělo na té expanzce vyměnit víčko za favoriťácké, ale mě to jezdí i normálním víčkem.
12. srpen 2007