z5 k přecodovce firma která je toho schopna je zde:http://www.sqsracing.com/cz/ ale penízky mají taky rádi🙂)))
No většinu jich znam, dokonce i Use The Fucking Google už jsem někde viděl, jen mě netrkla ta zkratka 🙂
ORLY = Oh Really? (Skutečně?)


UTFG = Use The Fucking Google (Použij zasranej Google)


LOL = Lays on Laugh (Padnout smíchy)


ROFL = Roll Over Floor Laughing (Válet se smíchy po podlaze)





N3tsp3ak = Netspeak. Původně zjednodušení vkládaného textu tak, aby ho mohl psát rychlostí mluveného slova i člověk, co neumí všema deseti. Potom nějakou dobu živořil coby jazyk online náfuků, co se jim líbilo, že jim nikdo nerozumí. V současnosti je N3tsp3ak složen většinou z pár mezinárodně uznávaných zkratek 🙂





Co je, to jste nikdy nehráli žádnou onlinovku? Nebo alespoň Counter Strike? 🙂





Dále ještě existují:





OMG = Oh My God (O bože)


OMFG = Oh My Fucking God (Dobrý bože 🙂


AFK = Away From Keyboard (Pryč od klávesnice)


R U = Are You... (Jsi ty...)


IMHO = In My Humble Opinion (Dle mého skromného názoru)


...


...





Omluvte volný překlad, v originále to dává větší význam.
Neviem naco ti je triptronic co nestihas radit rychlosti alebo co??? 🙂
UTFG = Use The Fucking Google





a to ostatní si taky rád nechám vysvětlit ;O)
A co že je UTFG? 🙂
Aha, já myslel že umíš N3tsp3ak 🙂
He? Jaký šrouby?
ORLY? UTFG LOL ROFL 🙂
jj. dokonce je jedna česká firma co dělá sekvenční řazení na jakoukoliv nesekvenční převodovku, s tím že to není přestavba převodovky ale nějaká složitá řadicí konzole... link si nepamatuju, UTFG
Ok, to mi stačí 🙂


Myslím, že odpověď by bylo možno hledat v nějakém nesmírně chytrém mechanickém udělátoru, do kterého by na jedné straně vedla řadící páka a na druhé straně tyč do standardní převodovky, a ten udělátor by prostě mechanicky měnil ty pohyby 🙂
A co použít Porší převodovku? 🙂
Tak to jednoduše neuděláš ;O)
S.D.Gotrek: Jde o to mít dvojku a trojku na stejný lajně 🙂 Prostě stejnej důvod, proč to tak udělali u Porsche.
No kdyby jsi to chtěl jen otočit, tzn. kvalty co se řaděj dolů řadit nahoru a naopak, to bych věděl, ale to co chceš mi smrdí složitou mechanikou která bude mít velký vůle atd...
Hele, když už jsme u takového tuzing téma 😀, chtěl jsem se zeptat: Jak moc by bylo složité změnit řazení rychlostí ve standardním H-čku? Myslím tím, aby se jednička řadila doleva dolů, dvojka doprostřed nahoru, trojka doprostřed dolů, čtyřka doprava nahoru. Prostě Porsche - řazení 🙂





Odpověď ve formátu nejde to, protože (pár slov) bude stačit, zkušené mechaniky nechci nutit k jejich obvyklým vyčerpávajícím odpovědím, protože jsou tu jiní lidé, kteří řeší skutečné problémy a nezabývají se ... jako já 😀
Řešení je jednoduché a za pár korun 😉 Kdo někdy jel Velorexem, tak ví. Vyhoď ten ukrutný těžký motor, co tam máš, naroubuj tam motor z jakékoli kejvačky, pokud jsi příznivcem větších výkonů, tak raději třistapadesátku a enjoy !! dopředu jedna, dozadu dvě, tři čtyři ... Trochu problém se zpátečkou, ale hadrák na to měl fíčuru. Páčka s táhlem, které otáčelo destičkou s kladívky a tím se tak brutálně změnil předstih, že motor naskočil obráceně 🙂





🙂))





Ale teď vážně. Dá se pořídit to, co kluci už popsali níže, ale je to pytel
já chci setrvačník nebo na klíček😀
...není lepší Toys-tronic? D8š páku dopředu, jedeš dopředu, dáš dozadu, jedeš dozadu 🙂
Asi si myslel tiptronic,ze? 🙂)) tezko,maximalne bezsynchronni sekvenci.
hehe, nedávno se na virtu jedna taková prodávala, ale připrav si 70kapříků...
Chcel by som do škody 110 R dať prevodovku, resp. aby som radil dopredu a dozadu. Kto by o niečom takom vedel? Alebo ako to spraviť? Vopred ďakujem.