Láďa Ladič: Jo, ale to bych potom přejmenoval auto z 110R na 110F1 😀
Ale karbon je přeci jenom o něco pevnější než guma, no ne?😀DDD Jako představa gumový příčky motoru😀DDd
to LL: kde z karbonu, to je moc drahé, z gumy a nebude to ani tak přenášet vibrace 😉
Falkouši až Ti ureznou i nosníky, tak v Bilině je nějakej maník, co Ti je vysochá z karbonu.





Taková karbonová příčka motoru i s šusplechama by byla fakt divočina 😀DD
Pěna, lepidlo a plasty, to jsou materiály 21.století! 😀
Falcon: konstrukční pěna dokáže zázraky😀 to znám moc dobře😀
Kloggie: Ty jsem kontroloval a zatím jsou OK 🙂 a až nebudou... vyplníme konstrukční pěnou ne 😀
2Falcon: hele a co budeš dělat až ti ureznou třeba takový nosníky motoru, nebo prahy? 😀
Právě že to vypadá moc pěkně, už jsem o ní přemýšlel (až odrezne origo zadní kapota... v zásadě je laminát odpověď na postupné reznutí Rakety - co urezne, to nahradim nereznoucím plastem 🙂
shodou okolností jsem s panem Krajanským o stejné věci mluvil...říkal, že je schopen kapotu upravit na klasický zámek kapoty i vzpěru (což by bylo v ceně)
Ne neni nijak upravena,p.Krajansky dela co jsem se setkal opravdu hezky,je to presne,opravdu malinko prace.Zamek pouzit nelze,musi se vymyslet trochu jinak.Ja mam jen rychloupinaky,jezdim jen tak malinko 🙂))
To Stepan: Ta kapota je neak upravovaná, nebo takhle pasuje z výroby? Jak je to se zavíráním funguje původní zámek?
takhle🙂
Koko a proto musíš dát jedno taky na předni kapotu.To je snad jasné ne 😀
sorry, myslel jsem Jardu.r


Jarda.B se zase točí okolo jinejch povozů 🙂
Jarda.B.....máš pravdu.
hliníkové a velké,bude tlacit na prdel az 130 kg a to je u R potřeba,odlehčí se tím předek a tím pádem je možnost že budeš lítat
jinak ta cena od p. Krajanského sedí...
nemáte někdo náhodou fotky jak ta kapota ze 200 RS vypadá na erku,...hlavně mi neříkejte, že stejně jak na 200 RS 🙂)...myslím jak to ladí k těm "uzkým" blatníkům a tak dále a tak dále...🙂)
ja na mojej kraske kridlo mam a paci sa mi, a ke tam kvoli tomu najpraktickejsiemu dovodu - na okrasu 🙂
To Hansoff:laminátovou kapotu 200RS vyrábí p.Krajanský,kontakt je v Ladičově článku Greendream.Já za ní dával 3500kč 🙂
Stanley: to víš těžká prdel tak proč by měla bejt ještě těžší... i tuneři jsou chytří 😀


jo jinak pokud hodně chceš to křídlo tak tady je takovej výstupek... odtrhová hrana už to tak není a křídlo to taky ještě není...


http://brkotuning.wz.cz/MENU/Laminatove_dilce/Laminatove_dilce_zadni_kapota.html
Falkon: Kde se dá sehnat kapota 200RS? A hlavně kolik za to...
Jestli chceš mít "zadek" trochu jinej, než je u sériových eRek a zároveň nechceš kazit vzhled, jdi do laminátové kapoty z 200RS. Nic tím nezkazíš, odtrhovou hranu to trochu má, když zachováš průduch uprostřed, tak zlepšíš odvětrávání motoru.
Ja to říkám furt že ty auta nevymejšleli hloupí lidé, jen se jim občas něco nepovedlo, ale v celku je prostě originál v dobrém technickém stavu nejlepší řešení🙂





Hehe, ukamenujte mě😀
Spyku, takova moudra odpoved... hm hm hm 🙂





AntaRes: jak rika Spyke, zadny. Pritlak diky kridlum citelne funguje az od rychlosti, kterych eRko nedosahuje.





Jedine, co stoji za uvahu je odtrhova hrana zadni kapoty v lete, pokud jezdis s oteverenou zadni kapotou (tedy nastevrenou) - za ucelem lepsicho chlazeni. Takova odtrhova hranka by mohla (nemam odzkousene) zlepsit proces prudni vzduchu od zadni kapoty.





Ale urcite tim nezvysis pritlak... he he he





Urcitej smysl ma predni spojler, aby prilis vzduchu neprodilo pod auto, to uz je mozna i meritelna hodnota, citelne je to diky snizeni predku auta...





No a pak je na rade spravna geometrie vozu a co ovlivnuje jizdni vlastnosti ponejvice, jsou samozrejme vhodne pneumatky (sire, profil, vyrobce, ...)





...ale urcite nezlepsis jizdni vlastnosti tim, ze nabastlis dozadu spoiler...
Labutí...
nejlepší .... žádný 😉
Aké krídlo by som mohol dať dozadu na R-ku, aby to neovplyvnilo jazdné vlastnosti? Resp. aby zlepšilo...