Kolko žere r-ka 1973?
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Falcon
15. srpen 2007
Moje Raketa 1977 s motorem po generálce a karbecem SEDR ze 130L žere na dlouhé vzdálenosti cca 7L při rychlosti 80km/h. Při 100km/h už je to o něco víc, ale nijak kriticky (tak 8L). Vyzkoušel jsem to během zajíždění a letos cestou na dovolenou.
Líbí se
Link
Odpovědět
DynDyn
15. srpen 2007
Muj nazor je, ze presne ti to nekdo nerekne. Nikdy nevi, v jakem stavu mas motor, a to hraje velkou roli. Takze ti muzem rict tak 7-10l =)...
Líbí se
Link
Odpovědět
antaRes 77
15. srpen 2007
Díky, a má niekto rku z r. 1973, kto by vedel presne napísať podla skúsenosti ?
Líbí se
Link
Odpovědět
Myschak
15. srpen 2007
špatně špatně 🙂
V roce 1973 se osazoval motor karburátorem JIKOV 32 DDSR,
v roce 1978 se osazoval karburátorem JIKOV 32 EDSR 2912.
S tím prvním to líp jede, ale zase to víc baští(zhruba těch 9,5)
Ten druhej je trošku ekonomičtější...
Líbí se
Link
Odpovědět
Luboš
14. srpen 2007
Při 2/3 maximální rychlosti, polovičním zatížení, na rovné asfaltové silnici, za bezvětří přesně podle normy ČSN 9,5 l/100 km.
Líbí se
Link
Odpovědět
Petr
14. srpen 2007
Stejně jako škoda 110 R r.v. třeba 1978
Líbí se
Link
Odpovědět
antaRes 77
14. srpen 2007
Kolko žere škoda 110 R r.v. 1973 ??
Líbí se
Link
Odpovědět
15. srpen 2007