Kámo skoro v centru na kopci co se mu říká strahov. U velkýho stadionu je obrovský parkoviště, někteří týpci z virtu tam prej jezděj gumovat. A nikdo tam neni, svýho času jsem tam jezdil s autoškolou dělat osmičky. Jinak pak znám ještě jeden platz, je to trasa Velké Přílepy - Tursko, kolem Úholiček, provoz minimální - je to obslužná komunikace pro obhospodařování polí - ale nejzdi tam večer nebo v podvečer, nebo v noci, neb místní opilci tamtudy jezdí domů, páč tam nechytaj švestky a je jedno na jakym stroji se opilci pohybujou, může to bejt kolo, motorka, ale i dvou stopé vozidlo...jednou sem tam potkal traktor, ale ten byl na boku v pangejtu a řidič ležel vedle na břiše, tak sem zastavil a na dotaz jestli je v pořádku mi trochu hodně drsně odpověděl ať vodprejsknu že se potřebuje vyspat. Jinak ještě kolem letiště jsou cesty s minimálním provozem a můžete se potom ještě romanticky koukat na letadýlka🙂))
Jižní město.. takže asi parkoviště u hyperobludária v Průhonicích🙂 Ale díky🙂





Ps: Taky to zkoušela na kile, ale srdce mi to trhalo a převodovku lámalo🙂:-)
zalezi z jaky casti ses... da se najit spousta mist. v noci treba parking u cčm, mozna i u tesca v letnanech ale tam je provoz porad. taky by mohlo stacit stary silo nekde u silnice pokud bude vycisteny. ve starejch dablicich je pomerne slusna polnacka mezi skladkama. nebo na cernaku je vecer docela klidno u extraauto.cz je tam siroka silnice a od odbocky k stkcku a tomu shopu s koupelnama tam prakticky nic nejezdi...
Moje přítulkyně potřebuje taky oživit skilly z autoškoly. Použitý cvičný stroj bude eRko 😕 musí se to naučit řídit (přeci jen, Opel Corsa se od eRka trochu liší 🙂
Trošku z jiného soudku:


Nevíte někdo, kde je (v Praze nebo u Prahy) nějaký flek, kde by se dalo procvičit ježdění? Opuštěné letiště, či parkoviště, dostatečně široké ulice s velmi malým provozem, polní cesta se slušným povrchem atd.


Přítelkyně nebyla několik let za volantem a potřebuje si to oživit, aniž by někoho umrtvila 🙂.





Pro uklidnění: Použitý cvičný stroj nebude erko🙂


Díky Pajk