Mám na mysli tu s spz W 37 46.
Zdravím.


Jak probíhá renovace té bulharské ŠKODY 130 RS? Už,tady k ní nebyl dlouho žádný příspěvek.


Dík.
Ano, pokial viem tak je druha. Je skoro komplet, motor je rozobraty. V zasade chyba len par drobnosti.
Takže jestli tomu dobře rozumím, tak tohle je druhá z Bulharska? Paráda, klobouk dolů. Motor je k tomu taky?
A ta RS "oči pre plač" ještě někde existuje, nebo je to už delší dobu?
Ano, je to mozne ze niekto niekde cital ze to nechcel predat, aj vysvetlim preco, pretoze do toho chcel napraskat motor z hondy a dojazdit to na rallycrose. Myslim si ze je fajn, ze nakoniec zmenil nazor, alebo nie ????? Jednu taku eresu som uz videl, vykuchane plechy zvnutra, navarene nove priecky, nosniky....oci pre plac....
Tak co bude nějaký článek?Divný že jsem někde četl že původní majitel to nechtěl prodat a teď je na slovensku... každopádně blahopřeju
napravy03
napravy02
napravy01
OK tak diky za podnety, asi to tak urobim. Nove tema. Napravy nafotim, vyzeraju myslim dobre.
Taky mi to tak přijde, že plno lidí čte jen aktuální témata. Dával jsem odkaz na fotky Ládi Ladiče z putování za vraky do staršího témata a nic...





Dle mě, když uděláš článek, tak se to rozjede... jinak jsem sám zvědavej jak to dopadne. Hlavně v jakém stavu budou třeba nápravy...
Podle mě jsi udělal chybu, že jsi psal do starýho téma, fůra lidí diskuzi neumí prohlížet 😕. Navíc momentálně je tu nějak mrtvolno 😉.
Nevím jak koho, ale mě osobně tento příběh nadchnul!!! Nepropadej malomyslnosti a určitě se nemusíš bát malého zájmu na těchto stránkách! Pokud napíšeš článek, nepochybuj o tom, že si ho každý rád přečte, protože snad každý eRkař pokukuje po RS 🙂


Držím pěsti - hodně štěstí!!!
To kubaembecko a m8rinek, jasne fotky dodam postupne ako sa bude vyvijat renovacia, nechcem s tym nejak mimoriadne otalat. Ak Vas cokolvek zaujima tak mi kludne napiste pripadne aj na mail, vidim ze to tu nijaku zvlastnu pozornost nevzbudilo, co som prekvapeny, ale mozno to precenujem. Ani som nechcel vyvolavat nejaku senzaciu iba som predpokladal, ze v dnesnej dobe original ereso urobi vecsi rozruch. Trochu som rozmyslal ci to bol vobec dobry napad to sem hodit. Ale mozno to bude tym, ze tu kazdeho zaujima erko, co je pochopitelne uctyhodne. Cago
..a spousty fotek😉..
Já bych ocenil rozměření přístrojovky, dokumentaci podvozku (nápravy, ližiny, kryty proti utržení), uložení tlumičů, rozebrání rozdílů kaslí R a RS, odlehčení, výztuhy atd 🙂)).
rad nieco pripravim, skuste pripadne napisat co koho zaujima
To Stifle: Je to zajímavý,zkus vyrobit článek,moc původních eresek se tu neprezentuje každý den;oDD.
paráda 😉
budicky.....ako vidno chyba Smith
pri prichode na slovensko som jej isiel naproti a hned mi sposobila maly "trouble" ale bud jiz jej odpusteno, nemal som sa na nu tak lepit... ale co urobite ked mate pred sebou svoj sen na vlecke ako ide "domov"
v roku 1981 bola na tomto podujati...
a takto dnes spinka
Tak sa mi nakoniec podarilo najs nejaky system zmensenia fotiek, prikladam par z dneska.
Ahojte, rad by som sem vniesol trochu svetla. Vdaka neregistrovanemu panovi mam auto doma. Dal sem par fotiek asi viac nestihol a zrejme cez vikend nebol pri internete. Auto je konecne v Bratislave, na prvom starsom obrazku ma nezrezlu strechu, AL predsa nekoroduje a na dalsom je uz bohuzial bez strechy, pretoze pri prvej faze prevozu auta tato proste uletela a nez si to pani uvedomili, presli asi 50 km takze uz sa nevracali. No co, aspon je \\"usmevna\\" story na svete. Jasne ze je mi za nou luto, ale lepsie mat ereso bez strechy ako strechu bez eresa. Pan ktory ich robil pred 30 rokmi ich robi aj dnes. Dufam ze mi jednu peknu urobi. Takze zatial tolko, dal by som sem par fotiek ale mam novy PC s windovs 7 a neviem zmensovat, ak mi to niekto narychlo vysvetlite, dam ich sem kolko chcete. Rok vyroby je 1979 a je to fabricka Skoda 130 RS. Ak vas to bude zaujimat napisem aj co chyba okrem strechy a mozno pomozete s kompletizaciou.
Stejně jsou ty fotky kdovíjak od sebe staré,na první fotce střecha bez rzi a natěch dalších dvou rezatý jak liška..pokud vím,ereska by měla mít Al střechu,ne?
Zamlžený ? Je to jasný, nad slunce jasný 😉





Pan Neregistrovaný je hroznej hustokrutopýr, kterej prostě jezdí po Evropě s odtahovkou a zachraňuje na prach rozpadlý eReSy zarostlý v kopřivách a sem nám to dává po kapkách, neboť bychom z toho mohli utrpět duševní těžkou újmu, když už z těch fotek sedíme na zadku a koukáme s otevřenou hubou.





Nebo se pletu ? Sorry, ale dosavadní stav této diskuse mne zatím nijak nepřesvědčil o něčem konkrétním a jako jiní, v tom malinko bloudím. Hlavně vůbec netuším, co nám chce autor fotek sdělit.





Ohromit ? To půjde asi ztuha. Fabrická RS není zas tak velká exotika, aby se nedala vidět a navíc v provozuschopném stavu.





Pochlubit se ? Proč ne. Ale k tomu jaksi chybí to podstatné. Pár mizerných fotek bez vysvětlení moc velkou vypovídací schopnost nemá.





Vytvářet záhady a dávat prostor ke spekulacím a z povzdálí se tím bavit ? Jo, tak to zatím koukám jde .... ale od toho tu tento web není.
Taky mi to připadá zbytečně zamlžený....
Super, akorát se v tom nějak neorientuju, už jednou vidím fotky, že je na odtahovce a teď zas...kam jede domů? ČR nebo Slovač?
hezky pěkně 🙂))
Na ceste domov 🙂
Zachránená.
Ďalšia.
O 3 roky neskôr...
Prosim vic foto....
Unregistered: Fandím ti.. a zaregistruj se at se komunikace trochu zosobní...
a dál?
pic 05
pic 04
Falkouši co by z takovýho erka po jedný zimě zbylo? 😀 oči pro pláč
Poslal jsem ho už ani nevím kam, neb jsem to ověřoval u důvěrihodných zdrojů, že něco takového prostě nebylo... a navrhl jsem mu, ať si dá inzerát sem na web (řekl, že přístup na Internet má)...
Petkar: Kam jsi ho poslal?! Je jedno jestli je to pravý nebo ne, skelet na éRo z hliníku, CELEJ z hliníku, to je sen!
Je fakt, že mi před nedávnem někdo nabízel skelet na erko z hliníku, poslal jsem ho někam, prý je to blbost, ale jak vás tak čtu, mohlo se jednat skutečně o unikát - skelet ze 130RS🙁 a nebyl ani nikterak drahý...
BMW na fotce vidííím, stále hnije pod stromem. Teď když se dívám na to RSo, tak si všímám, že každá část z plechu je orezlá... až na střechu. Že by to byl vážně hliník?
LPS = Levná Pracovní Síla. Nezbytný element na každém větším projektu. Výborně se pro tuto funkci hodí mladší sourozenci, poddajnější příbuzní a obětavé přítulkyně 🙂
Koukám že v pozadí zbylo ještě několik kousků 🙂 Co to BMW?
Provokatére
🙂)