no dost blbo sa odvzdusnuje ked su vyvody smerom dolu
To že to je jedno bych tak úplně netvrdil, když ho dáš vývodama nahoru tak se odvzdušní přes nádržku, ale jak ho budeš odvzdušňovat když bude vývodama dolu?
Díky za uklidnění.
jedno to je , ale pri odvzdusnovani neviem ci ten ohyb trubky nebude robit problem , samozrejma podmienka nadrzky vyssie ako samotny valec
Nemělo by to být jedno? Vždyť ta soustava je natlakovaná, tak že by se to vylívalo a zavzdušňovalo nehrozí, ne?
Je použit na ručce a takhle mi lip vychazí trubky,ale ted mi doslo jestli to nebyla blbost.
A co ti brání namontovat ho správně ?
Zdravíčko Mám dotaz.Bude hlavnímu válci nějak vadit když jsem ho otočil vývodama dolu?