Ze zkušenosti : jedna z možností - podobné problémy nastávají , když je prohnutá příruba karburátoru. Zdemontuj karburátor otoč přírubou nahoru a přilož k ní posuvné měřítko. Podívej se proti světlu. Pak-li,že je příruba prohnutá je nutno ji srovnat . Já to dělal, ikdyž to není asi nejvhodější postup , smirkovým papírem na rovném prkýnku - dřevotřísce.Důležité je po srovnání příruby nedotahovat příliš upevňovací šrouby karburátoru , aby Jsi to znovu neprohnul.
Zdravím Koupil jsem právě dneska škodu 100 r.v. 1969. od prvního majitele.Poradíte proč mi zhasíná motor?i když má provozní teplotu?možná je to jen zvýšit otáčky.Nicméně mám z ní radost jsem jeden ze štastných kdo ten to typ už vlastní.Neni jich totiž mnoho.Diky
17. srpen 2007