jaké tlumiče ? Š105-130

Zaznělo to tu již víckrát, jsou vcelku dobré zkušenosti s Red Gabriel. Já osobně upřednostňuju starší (poslední rozebiratelné) Ateso, repasované či podle potřeby naladěné na příslušnou charakteristiku.
Zdravím vechny!Dostaly se me do ruk hodne levne tlumiče přední DELPHI D225 3938.Nevíte nekdo kolik stojí normálne a jaká je to kvalita?Díky.
Zdravím pánové, již mockrát se to tu už řešilo, ale jaké tlumiče (výrobce) je nejlepší pořídit na předek řady Š105-130?


co se týče výdrže a kvality (tvrdost je pomíjivá, myslím).


Ateso jsem již zavrhl předem, Monroe mi v obchodě rozmluvili že prý to je "blato", ... tak co dál





PS: oficiálně je chci na Felicii 1959