jaké tlumiče ? Š105-130
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
RST
22. srpen 2007
Zaznělo to tu již víckrát, jsou vcelku dobré zkušenosti s Red Gabriel. Já osobně upřednostňuju starší (poslední rozebiratelné) Ateso, repasované či podle potřeby naladěné na příslušnou charakteristiku.
Líbí se
Link
Odpovědět
Martin PV
22. srpen 2007
Zdravím vechny!Dostaly se me do ruk hodne levne tlumiče přední DELPHI D225 3938.Nevíte nekdo kolik stojí normálne a jaká je to kvalita?Díky.
Líbí se
Link
Odpovědět
jirka
22. srpen 2007
Zdravím pánové, již mockrát se to tu už řešilo, ale jaké tlumiče (výrobce) je nejlepší pořídit na předek řady Š105-130?
co se týče výdrže a kvality (tvrdost je pomíjivá, myslím).
Ateso jsem již zavrhl předem, Monroe mi v obchodě rozmluvili že prý to je "blato", ... tak co dál
PS: oficiálně je chci na Felicii 1959
Líbí se
Link
Odpovědět
22. srpen 2007