Když jsem přišel s tím, že nechci podložky a nechám si udělat na erko unašeče a náboje na 4x100, byl z toho malý poprask a najednou vymýšlíš opačné podložky😀
Spíš než nechat dělat podložky, bych zkusil sehnat kola podobná Jupiterům v rozměru 4x100...
V přestávkách mezi náročným nicneděláním mi uzrála v hlavě čápovina 🙂
Všichni votunerologové se shánějí po redukčních podložkách pod kola a je dost výrobců, kteří se s tím zaobírají, avšak co vím, tak pouze směrem z 4 x 130 na 4 x nebo 5 x něco jiného. Nejčastěji z 4 x 130 na 4 x 100.
Otázka zní ? Nenapadlo nikoho z Vás dělat to obráceně ? Mě by se třeba felda na takových jupiterech líbila 🙂
Sorry za kvalitu toho wobrázku, nebo spíše dobastlení, ale víte jak ....
23. srpen 2007