Esli vona třeba nebude ta směs moc bohatá a esli ji taky svíčky pořádně zapalujou. Každopádně vrstvička sazí se tam udělá vždycky, takže pokud to není jak starý kamna, tak bych to nijak výrazně neřešil.
Po 2000km jsem sundal hlavu a veškerý spalováky, ventily, co byly krásně naleštění do zrcadlovýho lesku, jsou pokrytý vrstvičkou sazí. Na funkci to asi nemá vliv, ale děsně mi to sere, když to bylo tak krásně naleštěný a mělo to ale optický koně. A tak se ptám kde je chyba... Saje mi to někde olej???(kroužky jsou taky nový) Popř co jiného by to mohlo tvořit. Může to takhle udělat třeba bohatá směs??? Protože svíčky jsou suchý, ale jiskriště taky laděné do barvy černé(porculán zůstal bílej)...
24. srpen 2007