Pravdu máte všichni tři jelikož je to i obrněný transportér,BRDM je tovární název 😉. Taky jsem měl čest to vidět vrčet kdysí v místních kasárnách kde je zřízen armyklub..ale jak jsem se vyjadřoval kdysi k vojenským srazům,i zde byl kolektiv "mírně" na hlavu tak jsem šel pryč.(jinými slovy - mám UAZa a kdo je víc..)
P.S. v ozbrojených silách vesničky kde máme chalupu je provozováno BRDM-2RCh – vozidlo radiačního a chemického průzkumu. Má vzadu nastřelovač žlutých praporků a i jinak je to moc zajímavý kousek železa...
DVD86 & M8: Kucí, že se nestydíte... to není ÓTéčko ale BéeRDéMko (Bronirovanaja Rozvědyvatelno-Dozornaja Mašina). viz. např: http://cs.wikipedia.org/wiki/BRDM-2
Jé tady to spí...








já bych teda řek že tun Fug i s eRkem a jeho rezervou dohromady mají néééé 13 áále 14 kol, páč ten fug má volant jak kolo 😉 😋
Ve Vysokém Mýtě byli odjakživa šikovní lidé 🙂
Falcon: třebas je Populár karosovaný, od jednoho našeho špičkového karosáře z Vysokého Mýta (znalí jistě vědí o kom je řeč🙂
Vzduchem chlazený 24válec
Škoda Popular Sport "Monte Carlo". Design konce 30. a začátku 40.let zanikl ve válečné vřavě a podle mě je to velká škoda - to, co se tenkrát vyrobilo, byly naprosto nadčasové kousky.
Porsche 944 S2
Porsche 356A Speedster
Od roku 2003 průběžně stavim jeden kit od Hasegawy v 1:72, vždycky si k tomu na pár hodin sednu, pak to na rok uklidim; nevim, jestli se tomu dá říkat modelaření 🙂 Ale s nadějí na mě z krabice kouká dvouplošník, BMW 635CSi, plachetnice a Space Shuttle 🙂
Vyžužlával jsem z papíru, převážně z ABC spoustu věcí a pak jsem si toho i sám dost kreslil, spoustu toho mám dodnes u našich v policích, kolem 20 jsem přešel na plastikový modely trucků a v poslední době si už jen převážně kupuju hotový modely 1:43, bo to neabere tolik prostoru ani času. Ruce mě po modelaření docela svrběj,ale nějak furt něco jinýho na práci a nemám pořádně kde to roztahat a nechat to třeba několik měsíců rozpracovaný.
Tu je modelářů,to jsem ani netušil 🙂. Mátě někdo zkušenost s resinovými modely?? http://www.mmk.cz/Modely/Foto/024_T%20148%20VVN_0.jpg kdybych se chtěl pustit do tohoto,mám vůbec nárok to dokončit jakožto amatér😀??
Jinak vypižlávám toto: http://www.modelymodra.inshop.cz/zeleznice/parnilokomotivabr52kriegslok%5BMOD200315%5D?ItemIdx=7


Sice už od listopadu (a vidím to do dalšího listopadu),ale ta vize metr velké lokotky v obýváku se mi velice zamlouvá🙂
Jé,tak jsem to uhodl taky🙂


Tipoval jsem kola 3x8 a váhu 12t.


Jinak taková lehčí,nenáročná vypižlávánka (co by zvládl i Kuba) P32 je zde: http://vystrihovanky.cz/tatra-813-tp-6x6-a-podvalnik-p32-a-buldozer-t-130.html
Výborně RST! Počet kol je 24,8 na každé ose a váha je 10.6tuny,skoro jsi se trefil přesně,paráda 🙂.
Jestli si ho dobře pamatuju, měl by mít 24 kol a váhu tipuju tak kolem 12t.
Uhh..proč nejsem tak šikovný abych to s papírem uměl😀. To chci,ale je to nad mé síly😕.
Aj, tak to sorry. To jsem celej já, takhle to propálit 🙂





Jinak tu 50-ku RW vydal taky, i se slušivým tahačem.


http://www.ripper-works.com/foto/RW14/foto03/21.jpg





Ale to je taky OT ...
Nj🙁. Já toho taky měl..v podstatě si s tím hraju dodnes akorát ve větším😀. S plastovou 815 a 148 po pískovišti to byl rachot a dnes je to zase rachot😀..ale to už dělám OT na vlastním písečku😀,ostatní tipujte dál😉..
Já ho měl dokonce jako díte v plastové verzi velikosti cca 1:12 - 15.


Bohužel potkal ho stejný osud jako většinu hraček normálních kluků.
Nééé,Petře,tys řekl název😀 Tak ted dvojnásob spoléhám na poctivost že nebudete gůglit😀.Ale nepochybuju že ty to znáš,stejně jako Ladis který to určitě taky zná 🙂. Původně jsem tu chtěl dát P50,né Nko ale tu pětiosou,tam je to teprve nálož,ale fotku bych musel stáhnout z netu někde. Tak jsem dal tohle menší zlo,kteréžto foto je v mém vlastnictví 🙂.Na fotce je zastižen před odvozem do šrotu. Byl to dobrý podvál ale už totálně přesloužený 😉. A ještě k té váze - jsem zvědav na vaše typy,já dokud si to nepřečetl na štítku tak jsem nevěřil,můj typ byl tenkrát poloviční oproti skutečné váze🙂.
Hmmmm ... pán je fajnšmekr 🙂 Podvalník Transporta P32 má přesně .... kol


To by bylo nefér, protože mám doma jeho papírový ( zatím nesestavený ) model od RipperWorks 😉
Tak já taky přispěju svou troškou do mlýna a menší hádankou 🙂. Otázka 1 - uhodnětě kolik kol má podvalník (a nešvindlovat s googlem 😀 ) a otázka 2 - zkuste si tipnout kolik ten podvál samotný váží. Ten kdo tipne nejblíž vyhrává a jako první cenu získává dobrý pocit že je první 🙂).
Petr: Nás Kempných je 259, ještě před rokem nás bylo 213, jsme se nějak rozmnožily 😀
Jojo i s vrtulí (k pohybu po vodě) má celej ten povoz 13.kol.


Gratulace všem úspěšným hádačům.-)
Nevím přesně, kam bych to dal, sem se to snad celkem hodí. Zdá se, že na Skodahome má LL spřízněnou duši..


http://forum.skodahome.cz/gallery/image/1948-p1023192jpg/
můj tip je 13 kol (bez těch v převodovce 🙂
M8: čéče,vím,skoro zeťák mi to řekl.-)


Otázka zní,jak je tohle vůbec možný?!Ten svět je ještě menší,než jsme doufali...


Kubo,ty seš přes tu těžkou techniku,takže nepochybuji🙂
Skoro příbuzný 🙂 To je třeba jako že jsem skoro tvůj otec ? 🙂)


Mmch jsem si vzpomněl na zajímavý web, kde se dá zjistit, jak jste na tom s vaším příjmením, co se týče rozšířenosti. A zrovna Márinkovci jsou téměř na vymření 😉





http://www.kdejsme.cz





Tak schválně, kolik kterých vás je po ČR ?
Mmch DVD víš, že jsme skoro příbuzný 😀?
Tak už jsem tu odpověd napsanou měl ale smazal jsem ji,aby to bylo zajímavější🙂. Já ten počet kol totiž taky znám 🙂.
No právě🙂


to eRko tam slouží jako zarážka proti samovolnému rojezdu toho OT 😀


A teď jedna soutěžní: kolika celkem kol dohromady disponují vyobrazená vozítka? 8-)


M8 nehraje!!!
Modlil bych se aby se ten obrněnec nerozjel... ten náběh by přesně odpovídal sklonu střechy.
David a Goliáš 🙂 ftipné 🙂
M8: jj,přesně tam.-)
Nový Pařez se mi taky líbí.Moc pěkný stroj taky bych ho určitě z garáže nevyhnal.
New pařez good, jen mi na něm nesedí ten kastlík za zadkem, ale užitná hodnota se tímto značně zvýšila 🙂
Myslíš na Podhorský? Mam tam kousek garáž 😉.
Jo,pěkný.Škoda,že jsem si včera u nás v Jablonci neblejsknul jedno OTčko,zaparkované jen tak ledabyle v rušné ulici.Fajn kontrast,potemnělá ulice secesních domů s těmi spotřebáky kolem🙂
Taky vlastně \\"z ulice\\"








Na první pohled děsný... ale už si začínám zvykat a je fakt že za jízdy to vypadá kouzelně
stump 2
New stump
New pařez
M5 / 3
M5 / 2