O stárnutí a nastupující senilitě :-)

my dneska měníme tlumiče, stříkáme spodek a chystame vůz na cestu a stk...tu by měl absolvovat ve stredu navecer...dali panbu a vse pujde jak ma, v patek dopoledne vymeteme z auta pisek z podebradskeho hriste z minuleho roku a vyrazime vstrict novemu dobrodruzstvi...
Když pánbů dá a vyměněná převodovka vydrží, dorazíme... Pak vám budu povídat a chválit Tátomechanika před nastoupenou jednotkou...
Mám to v pláne ... zatial stále ... ale nový job, hromada nových vecí ... zatial to vyzerá, že sobota/nedela voľné, takže by som zrejme vyrážal v piatok po šichte alebo v sobotu skoro ráno... 🙂
No já ještě uvidím zda dorazím 🙁. Celou dobu jsem to měl za jasnou věc ale poslední měsíc a půl..sedím víc doma než v práci protože bud je všude mokro a nedá se jezdit nebo prostě není práce..takže si nechci brát dovolenou pokud práce bude ale i tak bych mohl vyjet v pátek v noci nebo v sobotu nad ránem,no ještě uvidím.
Marty, to je krasny 🙂 celou dobu jsem si lehce myslela, jak ono to skonci a nepletla se...ale jak uz tady padlo, mas to hezky predchystano a pristi leto jenom vypucujes a jedes 😀





to me technicka propadla v puli mesice a na HG prijedu jeste s horkym papirkem a neprischnutou nalepkou (teda doufam 😀 ) púrotoze ted tady furt chcije a na aute se neda delat a ceka mne toho pred cestou a technickou jakoze fakt moc...





btw...kdo z vas na HG dorazi?
Taky sem teď narazil na jeden citát o zapomínání:


Kdykoli zjistíte, že máte volnou chvíli, znamená to, že jste na něco zapoměli...
Klasickej letní je:


"Kam jedete na dovolenou?" - "No jak ono se to tam jmenuje.. hele, jak se říká tý kytce támhle.. červená, s těma trnama.." - "No to je růže přece.." - "Jasný dík.. Růženo, kam jedeme letos na dovolenou?"
To mi připomnělo, jak se potkaj ti dva na srazu třídy po 50-ti letech.


"Ty, jak ty se vlastně jmenuješ ?"


"No a počkej, do kdy to potřebuješ vědět ?"
A práve v tomto máme nevýhodu. Chlap si musí rozmyslet esli chce to nebo to. Ženská si sedne a uvidí 🙂
To Chrobák: Ono, kdo neví, co tam vlastně chtěl, tomu to bude samovolně připomenuto dost nechutným způsobem🙂:-)
Jj, hlavní je vědět kam si člověk může dojít na záchod (a pak když tam dojde tak si vzpomenout co tam vlastně chtěl).
Pánové, já bych mohl na toto téma vyprávět dlouhé hodiny. Říkám si ale, že dokud trefím každý večer domů je všechno OK !


(Znám totiž lidi, co netrefí !)
No, to já zvesela jel na STK s feldou a papíry jsem přiložil od erka🙂:-) Hlavně, že jsem doma měl oboje v ruce a říkal jsem si- "nesmíš to poplést a vzít blbý"🙂:-)🙂
Noo,Marty vsechno spatne je pro neco dobre 😀 za suche ponozky to urcite stalo 😀
Z toho si nic nedělej, před dvěma lety jsem měl na jednom autě 11. měsíc, na druhým čtvrtej a jak myslíš, že to dopadlo - s "dubnovým" jsem jel na STK o půl roku dřív a s tím "listopadovým" s klidným svědomím až začátkem dubna - a mezitím s ním vesele jezdil s neplatnou STK.. Jsem si je nějak spletl, nebo co..
njn ono je to trošku OT ale po veekendu jsem zjistil, že chlastat 3 dny v kuse mi už nedělá dobře..... taky stárnu Marty 🙂
Chrobak: no,jestli tě to potěší oleje by se údajně měli stejně měnit rok co rok i když ještě nemají najeto patřičný počet.
To potěší 🙂
No já bych se asi mohl přidat...





Pomalu balím věci na cestu a přemýšlím co sebou ještě vzít. Samozřejmě že 1l oleje do motoru, ale nějak si za boha nemůžu vzpomenout co jsem tam vlastně kdysi nalil, zda minerál a nebo syntetiku... a tím pádem nevím co si mám vzít na doplnění... Takže to vypadá že kvůli tomu budu muset ještě měnit olej...
Aspoň máš vyrobený sťahovák gulákov a celkom slušnú predprípravu na senilitu 🙂
Já bych si dovolil krátké pokračování:





Člověče co tu vlastně děláte, vždyť máte technickou platnou do 30.6.2012 !!! Tak jsem mu odpověděl že jsem to jenom přijel ukázat jak jsem hezky zavařil ty díry v podlaze a dal to do pořádku. 😀D





Neplatil jsi nic, takže tě to stálo jenom ten čas. Autu opravy určitě jenom prospěli. 🙂
Když se nestane nic horšího... aspoň sis dal auto pěkně do cajku. Furt lepší, než aby ti orgán na silnici sdělil, že to máš rok propadlý.
Tak to je gól 😀 Aspoň máš opraveno 😉
🙂))
A prý že člověk věkem zmoudří 🙂





Dneska se mi opět podařilo udělat ze sebe totálního případa 🙂





Začalo to před měsícem, kouknu do TP od užovky a říkám si safra safra za měsíc končí technická, musíš vyřešit číslo toho vyměněnýho motoru.


OK - protože užovka není chovný vůz ale jen tažný, nechal jsem udělat výmaz původního čísla motoru.


Potom jsem se dal do dlouho odkládané výměny kulových čepů, které dobře mířeným ranám odolávali celé dopoledne až jsem nevydržel s nervama, svařil stahovák a sundal je oba za 5 minut.


Když jsem byl pod autem koukám že mám sem tam dírku v podlaze u levého prahu - jak jsem do toho šáhnul, byla z toho díra jako vrata a zase bylo co vyvařovat...





No popral jsem se s tím - sice to nenímoc na chlubení, ale drží to a člověk nemá mokrý nohy když jede louží 😀DD





Proč s tím otravuju - jen pro představu, že jsem se přípravě na STK opravdu věnoval.





Dneska jsem vyrazil ráno v 7 hodin - místo 3km do Žatce pěkně oklikou 12 km kvůli opravě zavřenému železničnímu přejezdu. Dorazím na Emise - a koukám že jsem 6tý - to bude pohoda říkám si...


Nevím co tam dělali ale čekal jsem tam přes 2 hodiny.





Když jsem konečně najel do haly a vítězně si oddechnul, že ani letos jsem jim nespadnul do kanálu ( čeho se vždycky bojím ) jsem vrazil technikovi papíry a otevřel haupnu... prostě pohodička 😀





V čem je teda to drama které čekáte celou dobu ?





V tom že technik pak kouknul do TP a povídá " Člověče co tu vlastně děláte, vždyť máte technickou platnou do 30.6.2012 !!!





Trapáááááááááááás - měl ze mě srandu, ale alespoň po mě nic nechtěl 🙂





Takže jsem po dvou hodinách čekání tu haupnu zase zavřel a vyrazil k domovu s pocitem krásně stráveného dopoledne 😀D