Ekologicka likvidacia
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
janek
29. červenec 2011
http://kukulsky.blog.sme.sk/c/271749/Autovraky-v-nasich-mestach-versus-cestne-prehlasenie.html
Líbí se
Link
Odpovědět
janek
29. červenec 2011
Zda sa, ze to podla europskej smernice so srotovanim aut nie je az take zle ako to do nasich zakonov naimplementovala automobilova lobby. Dovolil som si napisat blog.
Líbí se
Link
Odpovědět
29. červenec 2011