Našel jsem moc pěknou fotku z dobovými hračkami na dálkové ovládání.
Já mám někde autobus na drát a soused měl 613. Erko jsme snad měli jenom ve školce.
Taky ho nemám, i když jsem si ho vždycky přál 🙁


Ale moje vnitřní zábrany mi prostě nedovolují za něj na aukru dát 3000 Kč +. Takže už roky čekám a doufám, v eRko 1:18 od Abrexu... ó jak jsem blbý...
Ani ja také erko nemám 🙁 Každopádne Ti prajem šťastné a veselé 🙂
Je to na Drát.Má to takový ten malý plastový ovladač s Volantem a stlačítkem do předu ado zadu.A fakt to jezdí 🙂
To je na setrvák nebo na drát?


Na drát znám, ale nevidím jej zde. A somozřejmě gratulace k narozeninám, k autu i k ženě.





Navíc asi nejsem každý, ale eRko na drát nemám a ani jsem nikdy neměl. Bébébé fňuk.
Plne funkčné? Nechcem ti kaziť radosť, ale evidentne už bolo naborené. Viď odlišná farba dverí. Ja by som si preveril minulosť toho auta. A pokiaľ si k tomu nedostal servisnú knižku, tak je všetko jasné 🙂
Samozřejmě obojí jak Ivuška tak i Erko 🙂
Ta ženská?? Tak to gratuluji 🙂
Fak mám z ní neskutečnou radost.Je to skvělej nápad od mí ženský 🙂


A fakt je plně funkční.
Nó,tak nepochybuji o tom,že to tu má už každý... 😀
Musím se vám pochlubit co jsem dostal od své s koro ženy Ivušky.Tak to je moje nová hračka kterou jsem obdržel k dožitým 30tinám. Teď už můžu jezdit s Erem i po baráku.