Gross Glockner za hezkeho pocasi

Já bych to jel na skůtrovi, kdyby fungoval 🙁
Staníku, na motorce chceš jet po ose, nebo to tam budeš nějak dopravovat pod kopec? Bych se někdy eventuelně přidal se Sportkou. Pokud bys měl zájem tam motorky dopravit pod kopec autem, jako doprovod můžu nabídnout stejšna s přívěsem nebo valníkovou 1203 🙂
To je snad nějaká nemoc GG. Tady je další nadšenec: http://www.libormarcik.cz/gros.html
Měl jsem velký cukání jet ( Stanley ví) , na GG jsem byl a tak vím, o co jsem přišel. Nemluvě o aspektu, jet tam eRkem....


Bohužel v kritické době vrcholilo souběžně několik věcí, které nešly odložit - když to klapne (to se uvidí 11.srpna), budu mít konečně řádné a vcelku velkorysé zázemí pro všechny mé vozy; kupoval jsem "soupravu" na stěhování aut,ND, a jiného materiálu 🙂, samozřejmě eRko by chtělo drobnou přípravu ( nové gumy, stěrače, oleje, hadici do nádrže..) a hlavně mám už hodně starého jednoho z hafanů, který vyžaduje nostop péči.





Dejve ...bylo to kilo, nevysušoval jsem dynamo, ale házel jsem přes sedačku igelit a nebylo to v roce 2002, ale 1997......měl bys čist pozorněji,chlapče🙂
to DejvV:


1) to je prece jasny, varianty jsou jen 2:


a) maji tam solarni podlahovy vytapeni...


b) maji tam neslanou sul...





2) ...treba take jednou prijdes na to, ze nova auta maji sve jiste prednosti. Stejne jako eRko nebo hundrt - ty maji take sve + a - (ale na denni jezdeni a dlouhe dalky uz fakt sorry, to nee / hlavne kdyz nejsem prilis vazan financnim omezenim a mohl jsem si koupit opravdu takove auto, jake jsem chtel v pomeru naklady / prinosy). Ale co je pro me stale nejdulezitejsi: auto musi mit dusi - a to ta moje "moderni plechovka" zcela jiste ma. Alespon pro me. Takze jsem zcela v klidu. Jednou na to prijdes taky. To jsem taky zcela v klidu 🙂





Stanley
o den dříve, než Stanley jsme jeli znovu a měli také hezké počasí...Ale sněhu poněkud více. Nevím jak to rakušáci dělají když mají otevřenou GG silnici od 5:30 ráno, ale ptal jsem se dole na bráně osobně že sůl nepoužívají! ( Jakožto čecháček nevěřil jsem, tak jsem si na Hochtoru líznull vodu ze silmice a opravdu nebyla slaná) !!!
Stanley : když Stanley na Groskloneru tak tady na stránkách jedině eRkem ! (ee moderní plechofka, ač UK) 🙂





KDB:Ahoj Karle, už z příspěvku o GG z minula je vidno že i ty, ač hrdý majitel krásného původního eRečka a hezké Berušky a jiné, vlastníš moderní plechofku made in UK...Nicméně tvůj článek z povodní v roce 2002, tady uveřejněný (už si přesně nepamatuji) ? byl moc hezky napsaný jak se ti zatopila Beruška nebo kilo ? (vysušil jsi altík/dynamo a odjel jsi od garáže).





Každopádně KDB a Láda-Ladič jste a další jiní odtud jste na akci GG 2011 chyběli... Lidičky s moturkem u srdce na správném místě....
jj, snehu tam bylo dost a dost 🙂





dokonce jsem se i sklouznul 😉





vratit se tam rozhodne jeste chci - bud s eRkem nebo na motorce 🙂
Koukám Stanley tam měl víc sněhu než my....nádherný fotky , musíme se tam vrátit 🙂
Ty jo, svišť ! Ten ale svištěl ...





🙂)
Noo,nekdo ma stesti a fakt se povede 😀D Stanley,jinak doufam ze jsi samicku poradne prohlednu aby jsi fakt neudelal samecka 😀DDDD


Mooc pekne foto,ale nazivo je to stejne neco jineho!
Dejve, minimálně ten koncern bych Ti doporučil odvolat...
Mily Dejve,





takovy jsem byl na Tebe dneska hodny a Ty jsi na me takovej zlej a osklivej... 🙂





Sviste jsem samozrejme taky blejsknul - samicku (samecky nefotim)...





A pak, a to bych mohl vzit fakt osobne, Rover fcabriu neni zadna koncernova plechofka, ale klasicky anglicky otevreny sportovne rodinny vuz 🙂





Stanley
Stanely umí fotomontáže, takže tam určitě nebyl. A navíc koncernovou moderní plechovkou,pche, to se tady nepočítá ! 🙂
viděl jsi Sviště ? ne ? tak jsi tam nebyl ! 🙂
Jj, za hezkého počasí je to opravdu super. Gratuluji k úspěšnému vychytání termínu.
x999
x11
x10
x09
x08
x07
x06
x05
x04
x03
x02
x01
Vazeni pratele, kolegove, kamaradi,





vzhledem k memu pracovnimu vytizeni jsem se, bohuzel, nemohl zucastnit expedice GG 2011 / a navic jsem na stejne misto planoval cestu o nekolik dni pozdeji pri ceste smerem na jih zahrat me stare kosti...





Meli jsme stesti a pocasi bylo opravdu nadherne... 🙂





Takze posilam fotky pro ty, kteri tam bud nebyli a nebo byli, ale za spatneho pocasi, aby si udelali obrazek, jak to vypada, kdy ma clovek stesti 🙂





Stanley