Ako po predošlé roky dávam do pozornosti:





http://www.slosar.sk/blog/2011/06/pridte-na-podjavorinsky-okruh-2011-preteky-oldtimerov-nove-mesto-nad-vahom





žiaľ, už 3. ročník bez automobilov.