11. ročník
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
vlllad
5. srpen 2011
Ako po predošlé roky dávam do pozornosti:
http://www.slosar.sk/blog/2011/06/pridte-na-podjavorinsky-okruh-2011-preteky-oldtimerov-nove-mesto-nad-vahom
žiaľ, už 3. ročník bez automobilov.
Líbí se
Link
Odpovědět
5. srpen 2011