Čauky lidičkové...protože většinou slýchávám, že do muzea Tatry za mnou do Kopřivnice to má většina z Vás daleko, tak jsem si dovolila připravit výstavu o Tatrovkách přímo v Praze...podle prvních ohlasů se všem moc líbí, tak koukejte splnit svou občanskou povinnost a výstavu navštívit. Otevřeno mají denně, od 10 - 18 hod a výstava tam bude do 16. 10. 2011. Dalo mi to kus práce, tak omluvenky nepřijímám 😀 😀 ...PS: a čekám taky milý a chvály plný vzkaz v návštěvní knize 😀 😀
Teď zcela vážně, byť je to konkurence, myslím, že by se Vám to mohlo líbit 😉
24. srpen 2011