Falcon: 🙂))))
kpt.Budha: Extra kvůli němu jsem se podíval na wikipedii, opravdu se tenhle mk.III vyráběl od roku 1987, teoreticky se naše silnice za socialismu podívat mohl...


Ale jestli ho tenkrát tady někdo vlastnil jako úplně novej, extrémně by mě zajímalo, kdo to byl, jakou měl politickou úlohu a čím se živí dneska 🙂
RST: s tímhle autem jezdí Rallye Berounka a Praha Revival. Jestli je to jeho původní nebo ne, to nevím
Zajímavý a asi by příležitostně stálo za vidění. Jen mě trochu zarazilo na fotkách, že tam mají eRko posádky Srnský-Syrovátko. Zřejmě jich bylo víc, když pan Srnský zrenovoval údajně jeho původní závodní stroj a ten vypadá trochu jinak.
By mě zajímalo, kolik toho tady ten Lotus vybudoval 🙂
50°7\'32.059"N, 14°46\'42.946"E
Nádhera. Kde to je?
Taky, Obecně auta komunistické éry. (sakra proč ten odkaz nejde?? 🙁(








http://lotusesprit.rajce.idnes.cz/Muzeum_komunistickych_vozu/
Sakra,mě to nezobrazuje. Co tam je??Nákladáky??A kde to je?
http://auto.idnes.cz/muzeum-aut-ktera-v-cssr-budovala-socialismus-otvira-f9a-/auto_ojetiny.aspx?c=A110822_163228_auto_ojetiny_fdv<br />







Co takhle tam \\"uspořádat\\" společnou prohlídku?? Myslím že 10 či více eRek (a příbuzných vozů) by je tam taky mohlo zaujmout. Není to daleko (obzvláště někteří by to mohli skoro dotlačit).