V muzeu jsem včera byl, je to už trochu jiné než na fotce o pár příspěvků níže. Zvažuju sepsat reportáž, ale zatím vstřebávám tak trochu smíšené pocity.
úplně ve mě hrklo když jsem viděl fotku. páč přesně takovou stodolu máme, stejný krov, sloupy, jen je kratší. 🙂 a zadohrabů jen 6 a pár motoreček 🙂 ufff
13. září 2011