Tip na výlet v okolí Prahy

V muzeu jsem včera byl, je to už trochu jiné než na fotce o pár příspěvků níže. Zvažuju sepsat reportáž, ale zatím vstřebávám tak trochu smíšené pocity.
Tak to je hustý úlet !





úplně ve mě hrklo když jsem viděl fotku. páč přesně takovou stodolu máme, stejný krov, sloupy, jen je kratší. 🙂 a zadohrabů jen 6 a pár motoreček 🙂 ufff
Tak to se omlouvám, tohle téma mi uniklo, když tak to Radku smaž,


Navíc patřím podle Sáčka mezi ty, kteří by to tam mohli i dotlačit.
Tak to zkusím ještě potřetí
Napoprvé mi to nenačetlo fotku :
Nově otevřené muzeum \\"socialistických vozů\\" je v Kozovazech




http://muzeum.youngtimerclassic.com/.<br />



Není to tedy žádný zázrak ale je tu vystavena mimo jiné ucelená řada \\"zadohrabů\\"