Nepotřebuješ číslo TP. Stačí ti jen číslo kastle a v registru ti najdou jestli je to v evidenci.
Cena v rozmezí 20 - 25 000,pokud je auto přihlášené zjistíš přes DI pouze pokud máš v ruce číslo TP 🙁.
Octávečka, cenu těžko říct. Pokud je v rozumném stavu, tak bych se klidně pohyboval kolem 20tKč, nebo cenu navrhněte. Stačí projít internet a podívat se na podobné nabídky. Každopádně škoda papírů.


Volil bych veteránské inzerce a nakonec Aukro.
a naposled
a znovu
další pokus
pokus
a nějak se mi nedaří nahrát další fotky 🙁
Prosím dobří lidé, byl jsem dotázán, jestli bych nemohl pomoci s prodejem auta a abych pravdu řekl, vůbec o tom moc nevím, dokázal byste někdo poradit? Jde mi hlavně o to, jestli se dá od boku říci, kolik si třeba říct a kde nejlépe zkusit prodávat? Auto by mělo být pojízdné, ale spoustu let se nehýbalo, jen stálo v garáži. Papíry pravděpodobně nenalezeny (je možné zjistit, zda kdysi dávno někdo toto auto odhlásil?). Koroze prý nijak výrazná. Moc děkuji za případné rady.