Na včerejší získaném exempláři je to také řešeno (těžko říct zda fabricky či doma). Půlměsíc je přeříznutý a spojený jakousy "textilní" pásovinou (nylonovým popruhem).


Až to nafotím tak dodám.
Ty,Eme,ony ty vozy jsou vážně už dost hlučné z výroby a není to jen výfukem🙂. To prostě ke staré,ORIGINÁLNÍ škodovce patří,její nezaměnitelný zvuk za který se nemusí stydět soutěžní auto🙂!
mám to takhle vyřešené na Borůvce a rozdíl je znatelný hlavně při nižších otáčkách a volnoběhu:





https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=837&olimage=28735
na eMku mě půlměsíc držel jen za horní držák, a stejně parohy praskly, ale v místech mezi kanálama, tzn. v mase. Ale nic neunikalo, tak tam tak zustaly prasklé a funkční...
Co si pamatuji, tak jsem půlměsíc dost znásilnil, abych ho tam dostal. Takže chybu budu hledat tam.


Jde o to, že jsme se při 80Km/hod skoro neslyšeli, navíc je to velice únavné. Mám ještě jeden lehounký "nerezový" výfuk, tak zkusím s ním co to udělá. Vypadá jako svařený z hasičáku 😀
Stanley:Jasný,to nebylo na tebe.
Tenkrát jsem z nějaké škodky vymontoval držák vejfuku,kterej byl půlenej a měl dva silembloky a nevypadá jako domamont spíš to bude tovární,ještě ho někde mám
Kubo, ja nerikam, ze s tim mam problem. Jen radim tomu, kdo s tim problem ma. Tedy, ja s tim mam problem taky, ale jednak bych tomu problem nerikal (ale vlastnost) a druhak ja tam zadnej pulesic nemam.





A pokud se zactes do doboveho tisku, tak zjistis, ze to fabrika resila, a to hodne. Jeden z navodu bylo povolit pricku motoru, rozjet se, a ... ...zbytek si muzes najit 🙂





Lado: samozrejme a cervene brzdice brzdi lip nez zluty 🙂
A copak vy nejste rádi, že Vám i trochu řve 🙂


Čím víc rámusu to nadělá, tím více to musí zákonitě jet ne 😀
Nechápu jak někdo má problémy s nějakýma vibracema😕. Když by to dělalo takové pekelné rezonance asi by vymysleli něco ve fabrice,ne?? Poslyš,mě napadlo jestli třeba nemáš urvanou přepážku ve výfuku,to dělá hluk neskutečný a též jen při určitých otáčkách.
takze, spojeni svody - vyfuk na eR nebo 120-tce pres stefty vyfuk udrzi, ale je vetsi pravdepodobnost odlomeni vyfuku (svody - priruba) a kdyz se vyfuk odlomi, tak to muze nehezky ponicit zadni celo...





spojeni svody - vyfuk na hundrtich svodech vyfuk neudrzi, krom toho, ze tam je uz jen problem nabastlit to tak, aby to tesnilo.





Takze pulmesic je treba pouzit v kazdem pripade.





Ten upgrade byl pulmesic preriznout vejpul, navarit na nej vingl a dat mezi ty 2 kusy silentbloky motoru. Je o tom clanek na techwebu.





Problem neni podle me s tim, ze je to utazeny nakrev, ale cely system spojeni svody - vyfuk - pulmesic musi byt nastaven tak, ze tam neni zadne pnuti. Takze je treba pulmesic nastavit tak, aby vyfuk nikam neohybal, nikam nepnul a pak to klidne muze byt utazeny nakrev. A dokonce i vybrace by mely zmizet 🙂





Stanley
Podotknul bych, že eR a novější 742 mají zásadně jiné potrubí, oproti š100. Asi bych to nenechával jen na sponě...
Půlměsíc? Co to je? Né dělám si legraci,mám ho novej,někde v bedně s náhradními díly.Pokud si jej do eRka někdy umístím,tak jen z originalistickejch důvodů.-)


Jinak mám léta výfuk jen na svodech,je zdravej a až na tu lišku ho jinak nic netrápí🙂


Příští sezónu ho nechám našopovat hliníkem.


Rezonance tedy minimální možná.
Uchycení se silentbloky je popsáno zde:


http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=48





Mám to přesně takto udělané na spotřební Š125 už 7 let a mohu potvrdit že to funguje. Nečekej ticho jako v Rollsu, ale znatelně se sníží přenášené vibrace a tím i hluk, hlavně v pásmu nad 3500 rpm.
Nevím jestli jsem to pochopil správně, ale já mám výfuk uchycený jen těma svorkama na výfukové potrubí už asi 4 roky a jezdím bez problémů, ostatní držáky jsem vyhodil....
http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=15





Jinak někde tady na webu jsem kdysi viděl snad i fotku. Přeříznout půlměsíc a spojit ho přes malé silentbloky od větráku topení.
Normálně jak to má být a nemám s tím problém. A odpověď, neudrží.
Někde v časopise udělej si sám, je návod na přeříznutí držáku a spojení nějakou pásovinou...
Zdravím, mám dotaz na uchycení výfuku. V komentářích jsem měl asi oprávněné připomínky, že příliš dotažený půlměsíc může zvýšit hluk v kabině. Asi to tím bude, dotáhl jsem ho na krev, protože se pořád povoloval. Mám klasický stovkový výfuk i svody. Přemýšlím, že bych půlměsíc odstranil, ale mám pochybnosti zda-li by se to udrželo pouze na paroží. Nebo mě napadlo, že bych na půlměsíc dal silentbloky. Zajímalo by mě, jak to máte řešeno vy.