Ahoj jsem přímo z Vrchlabí. Pokud je to stále aktuální tak to klidně omrknu. Dostanu se k tomu, však nejdřív v pátek dopoledne. Pokud by to vyhovovalo domluvme se po Mailu: J.f.Willard@gmail.com. S pozdravem Honza Sáblík.
Byl by někdo z okolí Vrchlabí ochoten mi tam okouknout vyhlídnutou felicii? Já to mám 300km, tak bych prvně radši slyšel reálný stav, než popisovaný majitelem…
18. září 2011