Jo na letišti zkoušeli stroj a na opuštěným kusu bejvalý silnice jsou teď čáry pěkně nakřivo 😀
Hezký, až se budu motat kolem Strakonic, tak vyfotím pravej opak. Za městem tam sídlí firma Znakon a na přilehlý okresce V. nebo VI. třídy asi zkoušeli buď stroj, nebo barvu.. Teď tam jsou všechny druhy čar a pěkně na husto 🙂.
Tak se páni cestáři ukázali, ale hlavně, že mají splněno. Přijeli se na to podívat i měšťáci 😀


V místech, kde značení chybí, byly plytké kaluže. Podle mě toto není platné značení.