Moc děkuji, pozeptám se.
Tak, jak pise Jarda. Nemel by to byt problem (tedy, pokud to auto neni evidovane jako kradene nebo jeste nema nekde zive papiry). Budes pak potrebovat krajskou testaci (1x za rok), budes mit Vecka, pojisteni 1/12-tinu...





Podrobnosti nejblizsi veteran car club.





Stanley
Vznesl bych dotaz na nejbližší veteran klub, za jakých podmínek se dá přihlásit na véčka, neměl by to být problém.
Chtěl bych se zeptat, moc nevím kde hledat...existuje nějaká reálná možnost zlegalizovat provoz starého auta - dejme tomu staré Octávie, od které nemám žádné papíry? Moc díky