Ano toto je RS Pana Oskara Krale z Pivina. Je to opravdu jeden z mala originalu!
Lado, díky.





trabantolog. ano, diky.
Celkem mě u té bugyny zaráží nechráněné umístění altíku.
Já vidim MTX buggy.
http://www.annonce.cz/detail/skoda-rok-vyroby-1974-15693573-wyp6c7.html





jen pro zajímavost, co je to za RSeso (po kom) ? satrší replika ?