Mam podobnou GOOD YEAR, podobnej vzorek. Když není značeno jinak, tak je letní 🙂
Néé,já myslel že není na boku napsáno použití🙂. Značka,rozměry,to tam samozřejmě je🙂. Je uplně nová takže vzorek má i když to na fotce fakt nevypadá. Takže je to tedy letní,ano?


Eminem: Není tam nic vidět tak tu fotku tu ani nebudu dávat,jsem to fotil jen narychlo mobilem.
Vyfoť ještě ten bok, takovou gumu jsem ještě neviděl 8-/
Jak víš že to je fulda když tam není absolutně nic?🙂 A pokud tam není M+S nebo vločka, tak to bude letní, vzorek je na zimní docela hrubej.


I kdyby byla zimní, tak se mi nezdá že by měla aspoň 4mm.
Pánové je to letní nebo zimní? Je to značka Fulda,na boku není absolutně nic napsáno,takže předpokládám že jde o letní ale chci se ujistit.