Ono i zkušení místní, když se jim zachce tak dokážou ledacos 🙂. Třeba se někdo ozve 😉.
A u nás na jihu se zase píše s měkkým, rádoby lingvisto..
No hlavně, že jsi nám poradil, jak a kde nechat renovovat auto.
Cyp se píše s tvrdým "y" ty rádoby ostravaku!
Konkrétně erka jsem viděl renovovaný v CarPro Chocenice, což je kousek za Plzní.. Výsledek ok, ale nevím za jakou cenu, takže to ber jen jako tip, ne doporučení (za velkej ranec peněz ti zrenovuje auto kdejakej cip).
Zkušenost přímo ne, nicméně se znám s majitelem http://www.renovace-veteranu.cz/ a myslím, že můžu prozradit, že na autech pracují lidé z původního pmautosportu a další. Práci myslím odvádí velmi dobrou. Nicméně on se třeba majitel ukáže sám🙂)).
Ma nekdo zkusenosti s nejako firmou ktera renovuje veterany?





Muze nekdo doporucit takovou firmu? jedna se o renovaci S 110R.





Nejlepe Plzen-Praha,ale neni podminkou.Predem dekuji za vase informace 🙂