Přesně tak.Tuhle jsem přemýšlel čím bych si rošířil sbírku autíček a docela jsem zíral že se dá sehnat jako model i Tatra 700🙂
V HO se dá koupit spousta zajímavých modelů,škoda toho měřítka🙁.
Na červeným vrchu stojí zaprášený vrak T603 poslední ročník za 240000,- Takže mě tohle ani nepřekvapuje...
Falcone tvoje analíza dané situace si myslím že není daleko od pravdy.Taky bych to tak viděl.
Tak to dopadá, když si věc koupí podnikavec s jasnou představou instantního výdělku (sádla) 100% a nejasnými znalostmi dané věci, vůle a kupní síly trhu 🙂


V dnešní době, za 650tis. by to musel být AAA+ stav vč. dokumentace a krví podepsaným dobrovzdáním alespoň poloviny týmu, co to stavěl 🙂





Vyjmečně se shodnu s ultraortodoxními originalisty, že i malé úpravy u kusové výroby auta dělají z veterána celkem normální kitcar.
Stroj je to fakt zajímavej ale za 650 si ho může tak akorát nabouchat 🙂
Cena 650.. pritom oproti originalu ktery vznikl v UVM je na tom aute hodne veci spatne... a navic to bylo v pozustalosti na prodej kolem 300... takze asi tak 🙂
To už je zase na prodej?
Majitel se to snaží prodat už dlouho, a asi ještě nějaký čas se snažit bude.