zohnal si ?
Zdravím,zhánam koberce do s 110 R Cupe,viete mi poradit ?
Ozvi se mi na mail, něco bych tu měl...
Nevíte, zda se dají ještě někde koupit koberce do erka?
Zbyňa: bližší info máš na mailu.





S barvou koberce je to opravdu problém, a smyčkových koberců s velkými oky je taky celkem málo. Nedávno jsem sehnal něco z itálie, hodně podobné, ale zase cena je někde jinde...
jj mám koberce taky od Michala.


Barva záleží na tom jakej koberec se dá sehnat - ono se podobných už moc nedělá.


Měl jsem od něho ještě hnědý, ale nakonec to vyhráli tyhle šedivý. Sice jsou světlejší než originál, ale zato mají ještě jakousi filcovou podšívku tak si od nich slibuju i tlumící schopnost 🙂


http://www.skoda110r.com/archiv/foto_katalog/52413/52413_02.jpg





Mám od něj i komplet koberce do kufru, filcový polep zadní kapoty a další filcové podložky pod koberce.
Našel jsem ještě jednu fotku koberců od Michala v jiné barevné variantě.
Vím že Michal je byl schopen fakt udělat komplet. Tojest i včetně koberců do kufru.
Jojo,ty od Michala mám i já a jsou daleko původnější než tohle.
zbynďa: protože inzerované, vyobrazené koberce jsou na auto s pravostranným řízením.(otvor pro plynový pedál)
Skus se obrátit na Michala Boudu neboť ten ty koberce komplet vyráběl pro Davida Panochu.


Myslím že za ně chtěl tenkrát asi trojku.


https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=1156&olimage=28478
Možná se zeptám hloupě - k čemu je ten výřez v koberečku spolujezdce vpravo vpředu?
No právě, že jsem tady na webu kdysi viděl inzerci na nově ušité koberce a vypadaly perfektně.Tyto se mi zdají že jsou od jiného autora.
Zkusil bych se poptat klidně i tady na webu, třeba se někdo šikovnej nejmenovanej ozve 😉.
No, mozna zkresluje fotka, ale na techto vyobrazenych jsou videt ve vzoru jakesi "ctverce" - ty na originalu nejsou. Druhy rozdil, co vidim je tvar vyrezu na pedal plynu. V originale neni vyrez ve tvaru obdelniku, ale je ve tvaru trojuhelniku. Ale jako nahrada - proc ne.
Narazil jsem na tento inzerát na Sbazaru na sadu koberců pro Š110R





http://auto-interier.sbazar.cz/koberce-na-s-110r-coupe-rychnov-nad-kneznou-o6600184.html





Jelikož se mi dochoval poze originální kobereček na středovém tunelu, rád bych znal názor originalistů na tyto inzerované.