Buchta po stopadesáté :)
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Laďa-Ladis
11. prosinec 2011
kují Sáhibe, semsi to myslel, ale víš jako jak, myslet znamená houby vědět 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Petr
10. prosinec 2011
Širším krajem silentbloku dovnitř auta.
Líbí se
Link
Odpovědět
Ladis
10. prosinec 2011
klucí kontrolní otázka , jak má být buchta na vlečce v eRku ?
našel jsem tohle "😜říspěvek číslo: 8893619.5.2011 (21:39) - vhml (
http://vhml.skodateam.cz)Dle
tý erkový. 120tka to má obráceně. Vlečka opět jako 100vka.
Líbí se
Link
Odpovědět
11. prosinec 2011