Možná by se mohl někomu hodit ;o)

a) je správně....
jj, už je to tam déle jak týden. otázkou je zda-li je to omlácený a vykitovaný šrot, a nebo nikdy nejetý originál po tatínkovi 🙂
To by skoro stálo za to koupit jen kvůli tomu disku, třeba jen do rezervy...
Čauwesz pánové, možná by se mohl někomu hodit jako doplněk domů, nebo spíš jen loukoť 😉





http://auto.bazos.cz/inzerat/13710765/Konferencni-stolek-pro-fanousky-znacky-SKODA.php