Možná by se mohl někomu hodit ;o)
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Sacek
26. leden 2012
http://www.auto.cz/tuzex-1988-co-mohli-koupit-auta-64518
zajimavé připomentuí
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
25. leden 2012
a) je správně....
Líbí se
Link
Odpovědět
dejvV
25. leden 2012
jj, už je to tam déle jak týden. otázkou je zda-li je to omlácený a vykitovaný šrot, a nebo nikdy nejetý originál po tatínkovi 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
24. leden 2012
To by skoro stálo za to koupit jen kvůli tomu disku, třeba jen do rezervy...
Líbí se
Link
Odpovědět
gReen eRko
24. leden 2012
Čauwesz pánové, možná by se mohl někomu hodit jako doplněk domů, nebo spíš jen loukoť 😉
http://auto.bazos.cz/inzerat/13710765/Konferencni-stolek-pro-fanousky-znacky-SKODA.php
Líbí se
Link
Odpovědět
26. leden 2012