Asi už bohužel ne🙁 Bohužel tak nějak všeho🙁Ale zajímalo by mě jestli ty kliky dotyčný na Skodateam bazaru zkoupil v Ústí viz. můj odkaz a nebo je to ten samý prodejce,jen z vyšší cenou oproti mnou zaplacenými 570Kč😉 Tipoval bych spíš na první variantu😋
To jsem i celkem čekal, že LLáďa ho bude znát 😉 No to už jsem taky zjistil (bohužel) 😋 A nevíš náhodou co tak nějak ještě přibližně na eRko má 😉? Díkesz za info.
Jooo tak to nevim, moc se mu nechtělo říct co má 🙁 Ale když jsem se zeptal na určitou věc tak mi odpověděl bez problémů 😉 Zkus ho a uvidíš, ale pokud chceš jen tohle a budeš si to nechávat posílat poštou tak jak jsem psal za poštovko chtěl po mě 175Kč 🙁((
Jen tak bokem bych se zeptal,dají se ještě sehnat poziční světla na C sloupek na embéčko?? Nikde jsem je neviděl a tady vidím že tam má uvedenou i Tatru 815,vojenské T 815 měli tu samou pozičku z boku v předním nárazníku,možná by jim tam měl?
dneska mi dorazily originál fungl nové venkovní kliky na eRko. Tak kdyby jste je někdo sháněl a nevěděl kde, tak jsem našel shop kde je pán má. Cena je 570Kč za kus a má tedy celkem drahé poštovné 175Kč 🙁 Má více věcí, ale nějak se mu nechtělo vypsat co všechno má, tak pokud někdo jste okolo Ústí tak budete mít možnost to třeba i prohlídnout 😉 Kdyby jste u něj přišli někdo na něco pěkného na eRko, dejte prosím vědět😋 Možná ho někdo zná velice dobře a nebo o něm víte všichni, takže kdyžtak se omlouvam za SPAM🙁 http://www.volny.cz/autoshop.blaha/
27. leden 2012