Na rádiích bývá občas schéma zapojení. + pol se dá natáhnout i na nějakou pojistku ve skřínce (teď zrovna nevím číslo). Rádio jsem si taky nainstaloval, ale jaksi jsem zjistil, že motor je hezčí hudba 😀
Pak by měl stačit můj návod 🙂 Pokud nebudeš dávat nějaké velké příkony, pak stačí natáhnout proud od pojistky, kde máš stále napětí i po vypnutém klíčku.
Budu kupovat autorádio do škody 110r, ale nevím jak to zapojit. V autě mam jen kabel od antény a nic víc. Můžete mi někdo poradit? Nebo nějaký srozumitelný schéma? Předem Vám děkuju
8. únor 2012