Nj, ale když v autě už to repro mmáš (můj případ-zadělání děr v tapecích), tak je hloupý to nerozchodit...
Na rádiích bývá občas schéma zapojení. + pol se dá natáhnout i na nějakou pojistku ve skřínce (teď zrovna nevím číslo). Rádio jsem si taky nainstaloval, ale jaksi jsem zjistil, že motor je hezčí hudba 😀
Pak by měl stačit můj návod 🙂 Pokud nebudeš dávat nějaké velké příkony, pak stačí natáhnout proud od pojistky, kde máš stále napětí i po vypnutém klíčku.
Pro upřesnění chci dávat radio starého tipu.. žádný nový model.. 🙂
Tak ono jde o to jaký radio, pokud nějaká moderna tak ještě + na klíček...
Od baterky natáhni kabel +, zapoj pojistku, zapoj na + u rádia. - připoj na kostru. Anténu do díry na anténu 🙂 Reproduktory obdobně jako napájení 🙂
Budu kupovat autorádio do škody 110r, ale nevím jak to zapojit. V autě mam jen kabel od antény a nic víc. Můžete mi někdo poradit? Nebo nějaký srozumitelný schéma? Předem Vám děkuju