Tohle je daný, změna jakýchkoli údajů o vozidle je možná pouze v místě registrace. Buzerace..
Zeptal bych se na konkrétním úřadě... Ono je to jinej kraj, jinej mrav...
Hmm tak nějak jsem to tušil.Sice mi to přijde lehce zbytečné ale musím to vzít tak jak to je.Dík
zmenu registracnich udaju musis provest tam, kde je vozidlo registrovano, cili v praze
Myslím, že ne chtěl jsem takto nechat přepsat kola a nešlo to.
Je možné změnit barvu v TP na jiném místě než je vozidlo registrováno.Konkrétně mám škoduli s pražskou SPZ - můžu změnit barvu na úřadu ve Žďáru nad Sázavou?