jj s Kennym jsem mluvil,domluva bezproblémová. Lak vidím až tak někdy na zimu, chtěl jsem se s ním hlavně domluvit jaký používá barvy, co můžu udělat ještě před lakováním, třeba nastříkání dutin apod, abych mu v některých věcech třeba zbytečně nepřidával práci. Určitě potom dám vědět jak všechno dopadlo, časem sepíšu i článek, ale řekl bych že zatím není moc o čem psát 🙂
Zdar draci, neznáte nějakou dobrou lakovnu v okolí brna, kde jsou za relativně rozumnej peníz schopní nalakovat erko? Máte nějaký zkušenosti třeba s motokenny? V užitečných kontaktej jsem taky zahlídl kontakt na nějakou lakovnu v brně - husovicích.
Jaký používají barvy, jaká je cena, kvalita, domluva apod...
17. květen 2012