zapalovací skříňka
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
ondrejs
1. červen 2012
použitá funkční by stačila, poslal jsem ti mail, dík!
Líbí se
Link
Odpovědět
dejvV
1. červen 2012
kilo/eMko nejsou stejné
Líbí se
Link
Odpovědět
Jikra
31. květen 2012
Tedy podle té fotky bych řekl , že š100/110 L/LS/R má vývody jinak...
Líbí se
Link
Odpovědět
mkupe
31. květen 2012
A musí být nová? mám tu použité z eRka.
Líbí se
Link
Odpovědět
ondrejs
31. květen 2012
;
Líbí se
Link
Odpovědět
ondrejs
30. květen 2012
Nevěděl by někdo, jestli spodek zapalovací skříňky, který nabízí Pragos, pasuje i do Š110L? Jedná se o toto:
http://pragos.cz/veterani/obr.php3?id=7196&fromhome=ok&sir=800&business=
Produkt č. 582/113913004
Pan Vaněček to bohužel neví...Díky za rady!
Líbí se
Link
Odpovědět
1. červen 2012