Strom na eRku
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
DVD76
8. srpen 2012
No podle fotek si myslím,že to zas tak hrozný nebude.Je to sice přikrytý větvemi,kmen přes to ale naštěstí není:
http://www.pozary.cz/clanek/57414-jihomoravsti-hasici-po-bource-zasahovali-na-vice-nez-stovce-mist-kraje-likvidovali-vyvracene-stromy-a-cerpali-vodu/
Líbí se
Link
Odpovědět
Čapoun
8. srpen 2012
Vypadá vláďo zachovale.Tohle by mě nasralo takhle blbě přijít o auto.
Líbí se
Link
Odpovědět
Chrobak.SACEK
8. srpen 2012
http://www.novinky.cz/vase-zpravy/jihomoravsky-kraj/brno-mesto/1796-12026-kvuli-nocni-bource-maji-hasici-na-jihu-moravy-za-sebou-jiz-138-vyjezdu.html
Ví někdo nějaké podrobnosti??
Líbí se
Link
Odpovědět
8. srpen 2012