vzhledem k tomu, že by bylo dobré ložisko před montáží hřídele ohřát a hřídel třeba do mražáku, tak gufero až po.


Taky se ti může stát, že budeš potřebovat klepnout do kroužku ložiska...
Mám dotaz na strojařsky vzdělané, nebo praxí poučené. Repasuji převodovku (bohužel né tu z auta ale z míchačky, která mi svým kolapsem zkazila dovolenou na maltě), a potřebuji radu stran gufera. Výstupní hřídel jde skrz ložisko a poté skrz gufero a v tomto jediném směru lze taky nalisovat. Dotaz zní zna nejdřív nalisovat gufero a pak lisovat hřídel, nebo raději nalisovat hřídel a po smontování převodovky zalisovat gufero..? Za cenné rady předem děkuji 😉