Tak som to tiež odmeral. Ale som sa sekol. Takže od gumovej záslepky po začiatok podlhovastého otvoru pre topné teleso je iba 4cm. Merané vo vnútri tunela samozrejme.
Mam je jak pravíš od rantlu k převodovce, tj průchodka se přichytává ,,zvenčí,,. Tak snad ok. Díky
Přichycovací packy mají být od rantlu směrem k převodovce, ty to máš naopak?
Sakra, že já jí tam navařil opačně 🙁. Dal jsem ji tam přichycovacíma packama do zadu...
M8: měřeno takto - laťka na výztužných plechách držáků převodovky, opřená o držáky, míra = 220 mm. Stačí ti to?
Aha, myslel jsem trošku něco jiného, tohle asi opravdu nezměřím.
Záslepku co jí prochází táhlo řazení, na složenym autě to je problém oměřit.





Nicméně jsem ho naměřil 32cm od štelovacích dvířek ručky...
Já ti to oměřím, ale nejsem si zcela jistý, kterou míru myslíš - šlo by to přiblížit?
Docela to chvátá....
Přesně by to bylo lepší, nenaměřil jsem si to na starém tunelu a nový je bez.
Ja myslím že to bude okolo 30-40cm. Ale to je iba odhad, večer to môžem pomerať presne.
Ahoj,


je to dotaz na ty jež ještě nemají dostavěno, zajímalo by mě jak je daleko záslepka tunelu například od zadní hrany díry pro topení.





Díky D.