Někdo z Prahy??
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
J.T.
27. říjen 2012
okouknout popř. vzvednout sadu kol. Petře psal jsem ti i sms
Líbí se
Link
Odpovědět
s.d.gotrek
27. říjen 2012
Přes devítku sice jen jezdím, ale taky bych případně mohl...
Líbí se
Link
Odpovědět
Kloggie
26. říjen 2012
Povídej, co by to bylo?
Líbí se
Link
Odpovědět
J.T.
26. říjen 2012
Ahoj,
potřeboval bych něco okouknout popř. vyzvednout v Praze 9, nebude tu někdo z okolí?
Líbí se
Link
Odpovědět
27. říjen 2012