Napiš mi na email, rozměry neposkytnu, ale samotnej kaslik klidně...
To je přesně ten kaslík,nemáte prosím rozměry?
Někde tu dokonce mám výpalek dle origa http://skoda110r.eu/140rr/cervenec1120003.jpg
Zdravím,prosím nemáte někdo rozměry na kaslík z RS palubky kde jsou spínače světel a čerpadel?Dík Franta