OT: Home made in Syria
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Čapoun
16. prosinec 2012
jako stroj je to nesmírně zajímavej 🙂
No holt plně reflektuje dobu v které vzniknul
Líbí se
Link
Odpovědět
Jarda.r
11. prosinec 2012
Toto je taky na podvozku octavie
http://lir10.rajce.idnes.cz/Romfell_-_zkusebni_jizda/
Ovšem amíci si staví něco zajímavějšího:
http://www.youtube.com/watch?v=mFla-SuBPPc&NR=1&feature=endscreen
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
11. prosinec 2012
Trošku to připomíná tančík na podvozku staré Octavie, který je k vidění v policejním muzeu. Sestrojil ho nějakej zoufalec, co chtěl se svou rodinou utéct ze socialistického Československa chráněného Rudou armádou.
Líbí se
Link
Odpovědět
Eminem
11. prosinec 2012
A jak zrušil ten křak 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
11. prosinec 2012
Je to sice totálně OT, ale podívejte se, jaká "auta" se staví v Sýrii.
PS: Chybí mi tam údaj o počtu munice, životů a skóre 😀
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fB1BDrFzFY0
Líbí se
Link
Odpovědět
16. prosinec 2012