Noo,jsem tu cim poslouzim 😉 Luci
dekuji, soupnes mi jej do mailiku?
ano, dam Ti ho.





Stanley
Hej hola všem,




urgentně potřebuji slyšet Hansiho, nemáte na něj někdo kontakt do Německa?








Případně, Honzíku, ozvi se!